انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

مدیر عامل انجمن دوستی ایران و روسیه: می‌خواهیم ظرفیت‌های خود را به روس‌ها بشناسانیم

مدیر عامل انجمن دوستی ایران و روسیه تاکید کرد: روسیه شریک استراتژیک ماست که همیشه در مجامع جهانی از ما حمایت کرده است. شناساندن این کشور برای توسعه روابط باید در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، نشست تخصصی و هم‌اندیشی «انجمن دوستی ایران و روسیه» صبح امروز در هتل اسپیناس تهران با حضور کارشناسان، اساتید، پژوهشگران و تجار ایران و روسیه برگزار شد. امیر محمودزاده، مدیرعامل انجمن دوستی ایران و روسیه در این نشست گفت: انجمن‌های دوستی ظرفیت بی‌بدیلی برای توسعه فرهنگی و دیپلماسی عمومی هستند و شرایط توسعه را در بستر همکاری‌های علمی، فرهنگی و مردمی را پیش می‌برند.

وی ادامه داد: می‌خواهیم ظرفیت‌های خود را به روسیه بشناسانیم و به دنبال تحکیم روابط دو کشور و زمینه‌سازی برای پیشبرد اهداف مشترک دو کشور هستیم و اینها مهمترین دستورکارهای ما هستند.

مدیرعامل انجمن دوستی ایران و روسیه طراحی سند آینده‌پژوهی روابط ایران و روسیه در افق 2050 را مهمترین فعالیت این انجمن برشمرد و تصریح کرد: روسیه شریک استراتژیک ماست که همیشه از ما در مجامع جهانی از ما حمایت کرده لذا شناساندن این کشور به مردم و تشریح ظرفیت‌های کشورمان را در دستور داریم. ما توسعه کشور در بستر فرهنگ و هنر را ضروری دانسته و به همین خاطر این هدف در دستور کار انجمن دوستی ایران و روسیه است.

محمودزاده با بیان به دنبال تشکیل اتاق فکر هستیم، خاطرنشان کرد: همچنین پیوست‌های فرهنگی برای پروژه‌های فرهنگی و تجارت بدون مرز را دنبال می‌کنیم. اکنون روسیه به دنبال شکل‌گیری کریدورهای حمل و نقل به سمت هند، افغانستان و عراق است که ایران در درون این کریدورها قرار دارد.
منبع: خبرگزاری تسنیم

افتتاحیه انجمن دوستی ایران و روسیه
دکتر امیر محمودزاده، مدیرعامل انجمن دوستی ایران و روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *