انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

ویژه نامه افتتاحیه انجمن دوستی ایران و روسیه منتشر شد

نشست تخصصی و هم اندیشی انجمن دوستی ایران و روسیه، 1 شهریور 1399 در هتل اسپیناس تهران برگزار گردید. در این مراسم که همراه با افتتاحیه رسمی انجمن بود، اعضا انجمن دوستی ایران و روسیه و برخی دیگر از انجمن های دوستی، اسـاتید دانشــــگاه، بازرگانان، رایزن بازرگانی سفارت روسیه، اصحاب رسانه و علاقمندان به روابط ایران و روسیه شرکت داشتند.
در ابتدا دکتر محمودزاده، مدیرعامل انجمن دوستی ایران و روسیه ضمن خوشامدگویی به مهمانان، اهداف، برنامه ها و فعالیت ها و چشم انداز پیش رو انجمن دوستی ایران و روسیه را تشریح کرد. سپس دکتر عابدینی، معاونت مشارکت های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، دکتر شوری، معاون مؤسسه مطالعات ایران و اوراسیــــــا، دکتــــــــر محمــــدی، مدیر گروه زبان و ادبیات روسی دانشگاه تربیت مدرس تهران، دکتر صلواتی، عضو هیئت رئیسه انجمن دوستی ایران و روسیه، دکتر کریمی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و دکتر پرند رایزن سابق بازرگانی ایران در روسیه سخنرانی نمودند.
در انتهای این مراسم که مؤسسین انجمن دوستی ایران و روسیه، خانم ها ارغوانی و نصیری و آقایان مروج فرشی، نوذری، دکتر مولوی، دکتر رشیدی، دکتر صلواتی و نیز پروفسور شفقی حضور داشتند، پنل تخصصی طوفان ذهنی و جلسه ی پرسش و پاسخ با حضور سخنرانان برگزار گردید.
در پایان نیز با رونمائی نمادین از لوگو انجمن دوستی ایران و روسیه و امضاء آن، مراسم افتتاحیه به پایان رسید.

برای دریافت فایل ویژه نامه افتتاحیه انجمن دوستی ایران و روسیه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *