انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

پیشخوان خبرهای مهم فدراسیون روسیه 1399/08/26

توجه: خبرهای مذکور برگرفته از سایت خبری کشور روسیه به نشانی www.ria.ru می‌باشند.

ونزوئلا تاریخ تحویل واکسن “Sputnik V” به این کشور را اعلام کرد

دِلسی رودریگرز، معاون رئیس جمهور، در دیدار با نیکلاس مادورو، رئیس جمهور، گفت تحویل واکسن روسیِ ضد کرونا “Sputnik V” به ونزوئلا در ماه ژانویه سال 2021 آغاز خواهد شد.
رودریگرز روز یکشنبه پس از انجام مذاکراتی که یک علتش به بهانه واکسن COVID-19 بود، از مسکو به کشور بازگشت.

تولید واکسن کرونا توسط ایران
تولید واکسن کرونا

وی گفت:”ما از صندوق سرمایه‌گذاری مستقیم روسیه РФПИ جایی که واکسن “Sputnik V” را تجاری می‌کند، بازدید کردیم. نتایج و خبرهای خوبی برای مردم کشورمان داریم: ما تولید واکسن را تضمین می‌کنیم و تحویل (واکسن) از ژانویه آغاز خواهد شد.
ونزوئلا اکنون در آزمایشات واکسن روسی شرکت می‌کند.
Sputnik V اولین واکسن ثبت شده در جهان است. این واکسن در شمار 10 واکسن تهیه شده در جهان، در فهرست سازمان جهانی بهداشت است که به پایان فاز سوم آزمایشات بالینی بسیار نزدیک است. روسیه درخواستی را برای ثبت سریع واکسن به سازمان جهانی بهداشت ارسال کرده است.
در روسیه تست واکسن “Sputnik V” بر روی 40 هزار داوطلب انجام می‌شود. آزمایشات بالینی نیز در بلاروس، امارات متحده عربی، هندوستان و برزیل در حال انجام است. اولین تحلیل‌های مقدماتیِ داده‌های مرحله سوم تحقیقات در روسیه تأثیر 92 درصدی واکسن “Sputnik V” را نشان داد.

منبع:www.ria.ru

 

کارشناسان توضیح دادند که چگونه “بازگشت وجه یا Cashback” میزان تقاضا برای تورهای روسیه را تغییر داد

به گزارش Level.Travel، متخصصان این شرکت داده‌های فروش تورهای تفریحی روسیه را بعد از اجرای برنامه Cashback مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که میزان تقاضا برای تورهای آنها در مقایسه با سال گذشته 24 درصد افزایش یافته است.
این برگه‌های بازپرداخت، 53 درصد از مبلغ فروش به مراکز تفریحی روسیه را به خود اختصاص دادند.
محبوب‌ترین مقصد برای مسافران که با برگه‌های بازپرداخت هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند، سوچی است. 49 درصد کاربران می‌خواهند که در آنجا استراحت کنند. میانگین مبلغ صورت حساب بیش از 35 هزار روبل است.
در مکان دوم، سن پتربورگ قرار دارد که 34 درصد مسافران به آنجا می‌روند. کارشناسان خاطر نشان می‌کنند که این شیوه اخیراً در میان گردشگران محبوب شده است: در شرایط بسته بودن مرزها، اپراتورهای برگزار کننده تور، پیشنهادهای مناسبی به لحاظ قیمت برای پروازهای به صرفه و گزینه‌های متنوع اقامتی ارائه کرده‌اند. میانگین صورت حساب برای تورهای تفریحی در پایتخت شمالی (با پرواز رفت و برگشت و اقامت)، 10.3 هزار روبل است.
بیشتر بسته‌های مسافرتی (82 درصد) توسط روس‌ها خریداری می‌شود که قصد دارند در روزهای آینده پرواز کنند. اغلب آنها هتل‌های سه ستاره را انتخاب می‌کنند.
بیش از همه، تورهای دارای وجه بازگشت، توسط مسکویی‌ها، 62 درصد آن‌ها، خریداری می‌شود، در جایگاه دوم ساکنان سن پتربورگ (13 درصد) قرار دارند. ساکنان سامارا (هشت درصد) و کازان (هفت درصد) نیز به طور فعال در این اقدام شرکت کردند.
برنامه Cashback از جانب Rostourism تا 5 دسامبر ادامه خواهد داشت. برای همه تورها می‌توانید تا 20 درصد هزینه، بازگشت وجه دریافت کنید، تفریح با چنین شرایطی حداکثر تا 10 ژانویه به پایان می‌رسد.

منبع:www.ria.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *