انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

حمایت انجمن دوستی ایران و روسیه از فعالین و پژوهشگران حوزه فرهنگی

امیر محمودزاده، مدیرعامل انجمن دوستی ایران و روسیه در نشست تخصصی توسعه روابط فرهنگی ایران و روسیه از حمایت این انجمن از فعالین و پژوهشگران حوزه های فرهنگی و پژوهشی شناخت روسیه خبر داد.

در حاشیه نشست تخصصی توسعه روابط فرهنگی ایران و روسیه از کتاب تاریخ روسیه رونمایی شد.

دکتر امیر محمودزاده مدیر عامل انجمن دوستی ایران و روسیه درمورد رونمایی کتاب « تاریخ روسیه» در یک گفتگوی اختصاصی گفت: یکی از وظایف مهم انجمن های دوستی بین دو کشور معرفی فرهنگ این کشورها به مردم دو کشور است که یکی از زمینه های مهم آن «کتاب» است لذا کتاب تاریخ روسیه نیز یکی از کتاب های ممتاز و جدیدی است که در این زمینه به تازگی توسط گروهی از مترجمان زیر نظر دکتر رشتیانی ترجمه شده است. از این رو، انجمن دوستی ایران و روسیه وظیفه خودش دانست که این کتاب را معرفی کند و به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار بدهد ضمن این که ما این کتاب را هم بر روی سایت انجمن قرار خواهیم داد و امیدوارم که مطالعه این کتاب در توسعه فرهنگی دو کشور ایران و روسیه مفید باشد.
به گفته وی ، مطالعه کتاب «تاریخ روسیه» به شناخت عمقی دو کشور کمک می کند و سبب توسعه روابط دوستی و برادری بین ایران و روسیه خواهد شد چرا که بدون آشنایی با تاریخ یک کشور امکان برقراری با آن غیر ممکن است.
مدیر عامل انجمن دوستی ایران و روسیه همچنین خبر داد این انجمن از چاپ کتاب های مرتبط با حوزه ایران و روسیه و پژوهشگرانی که در این زمینه فعال باشند حمایت خواهد کرد.
نقد و بررسی تاریخ روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *