انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

پیشخوان خبرهای مهم فدراسیون روسیه 1400/01/17

توجه: خبرهای مذکور برگرفته از سایت های خبری کشور روسیه می‌باشند.

Названы самые высокооплачиваемые вакансии в Москве

عناوین مشاغل مورد نیاز با دستمزد بالا در مسکو

شغل در روسیه

طبق آماری که سایت (Работа.ру) در اختیار ریانوواستی قرار داده است: به ترتیب سرپرستار کودک، سرآشپز و پزشک حضوری اورژانس در رتبه بندی ماه آوریل جزء مشاغل مورد نیاز با دستمزد بالا قرار گرفتند.
یکی دیگر از بالاترین دستمزدها در مسکو در اختیار دندانپزشک متخصص ایمپلنت است. ماهانه تا 400 هزار روبل به این متخصصین پیشنهاد می شود. برای کارفرمایان این حوزه، تنها تحصیلات عالی پزشکی داوطلبان و گواهینامه های معتبر فعالیت های پزشکی کفایت نمی کند، بلکه دارا بودن تجربه کاری مربوطه، حداقل به مدت پنج سال، از جمله تجربه کاشت با سیستم های نوبل، آسترا و اشتراومان نیز حائز اهمیت است.
یک مدیر فروش خدمات بانکی با حداقل دو سال تجربه می تواند ماهانه تا 350 هزار روبل درآمد کسب کند. حقوق چنین کارمندی معمولاً از مزایا و پاداش فروش تشکیل می شود.
یک شرکت فناوری اطلاعات برای مدیر تولید برنامه¬های تلفن همراه، حاضر است تا 300 هزار روبل پرداخت کند. در عین حال، این کارفرما حاضر به تامین هزینه خرید کتاب های مربوطه و دوره های آموزشی پیشرفته و نیز اعزام کارمند به کنفرانس های تخصصی در داخل روسیه و خارج از کشور می باشد.
به پرستار کودک با سه سال سابقه کار ماهانه تا سیصد هزار روبل دستمزد پرداخت می شود. گفتنی است که این پرستار علاوه بر تحصیلات عالی آموزشی، باید تحصیلات موسیقی نیز داشته باشد. داشتن دانش زبان انگلیسی نیز یک مزیت برتر خواهد بود. چنین سرپرستاری باید از یک دختر 10 ساله و یک پسر 6 ساله که تحت مراقبت یک پرستار دیگر نیز هستند مراقبت کند.
در پایتخت، حقوقی تا دویست هزار روبل به پیشخدمت کلوپ و یک متخصص زیبایی پرداخت می-شود. فرد جویای کار به عنوان پیشخدمت باید در نظر بگیرد که دستمزد بالا به میزان انعام و پاداش-ها بستگی دارد.

В Москве в 2020 году достигнут исторический минимум смертности младенцев

در سال 2020 مرگ و میر کودکان در مسکو به کمترین میزان در تاریخ رسید

در سال 2020 مرگ و میر کودکان  در مسکو به کمترین میزان در  تاریخ  رسیدوالری گوری یف، پزشک متخصص بیمارستان فوق تخصصی کودکان ماروزوف گفت: نرخ مرگ و میر نوزادان در سال 2020 به حداقل میزان خود در مسکو رسیده است. پیشرفت قابل توجه تخصص نوزادان و توجه زیاد به بهبود پایه های مادی و فنی بخش های مختلف نوزادان، میزان مرگ و میر نوزادان را در سراسر جهان و به ویژه در فدراسیون روسیه به طور قابل توجهی کاهش داده است. بدین ترتیب، مرگ و میر نوزادان در مسکو در سال 2020 به کمترین میزان تاریخی خود رسید. مرگ 5/3 مورد در ازای هر 1000 تولد زنده که منفی 22% در مقایسه با سال 2019 است. به گفته وی، طی چند سال گذشته، به لطف موفقیت های متخصصین کودکان در مسکو، میزان بقای نوزادان نارس متولد شده به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
اندکی بیش از 7 هزار کودک نارس در سال در مسکو متولد می شوند و میزان بقای این گروه از کودکان به 98 درصد می رسد. باعث خرسندی است که بقا در این گروه از کودکان با وزن بسیار کم بدنی زیر 1000 گرم طی سه سال گذشته 17 درصد افزایش یافته است. در میان کودکانی که در سال 2020 زیر 1000 گرم متولد شده اند، میزان بقا 75 درصد بوده است.
اکنون در ساختار سازمان های پزشکی بخش بهداشت شهر مسکو، چهار مرکز باروری وجود دارد،
که در آنها سخت ترین موارد بارداری از جمله زایمان زودرس انجام می شود.
دکتر گوریف گفت: سال 2020 به دلیل اپیدمی عفونت ویروس کرونا، یک سال خاص در زندگی همه پزشکان، از جمله متخصصین نوزادان بود، زیرا زنان باردار و زنانی که زایمان کرده بودند نیز به این بیماری مبتلا شدند. به همین دلیل چندین بیمارستان زنان و زایمان برای ارائه خدمات به مادران مبتلا به کووید 19 اختصاص داده شد.

Ъ”: спрос на говядину в России достиг минимума за десять лет

كامرسانت: در سال 2020 تقاضای گوشت گاو در روسیه به حداقل میزان خود طی ده سال اخیر رسید

مواد غذایی در روسیهکامرسانت با مراجعه به مركز تخصصی صنعت بانك كشاورزي روسيه نوشت: مصرف گوشت گاو در سال 2020 در روسیه با کاهش 4/3 درصدی به 94/1 میلیون تن رسید که کمترین میزان طی ده سال گذشته بوده است. به گفته کارشناسان، تقاضای گوشت گاو برای دومین سال متوالی در حال کاهش است.
سرگئی یوشین، رئیس اتحادیه ملی گوشت، در مصاحبه این روند را تأیید کرد. به گفته وی، خریداران گوشت به دلیل محدودیت های ناشی از همه گیری ویروس کرونا، شرایط دورکاری و عدم اطمینان به درآمد آینده، در مصرف گوشت صرفه جویی نموده و انواع محدودتری از پروتئین مانند مرغ و گوشت خوک را انتخاب کردند. یوشین افزود، علاوه بر این، مقدار قابل توجهی گوشت گاو در بخش بیزنس رستوران هتل ها مورد استفاده است که در سال 2020 کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *