انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

پیشخوان خبرهای مهم فدراسیون روسیه 1400/03/19

توجه: خبرهای مذکور برگرفته از سایت های خبری کشور روسیه می‌باشند.

Юрист рассказал о выплатах, которые ожидают россиян этим летом

کمک هزینه هایی که در انتظار روس هاست

الکسی پتروپولسکی، مدیر کل دفتر حقوقیUrvista ، به آژانس خبرگزاری پرایم (Прайм) گفت: این تابستان، برخی از گروه های مستمری بگیران، خانواده های دارای فرزند و همچنین زنان باردار می توانند بر روی مزایای اجتماعی جدید یا افزایش در برخی مزایای از پیش تعیین شده حساب کنند.
به گفته وی، در تاریخ 1 آگوست حقوق بازنشستگان شاغل دوباره مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. مستمری آنها حدوداً 300 روبل افزایش خواهد داشت (با سه ضریب بازنشستگی فردی).
همچنین در ماه آگوست، خانواده های دارای فرزند 8 تا 16 سال برای هر فرزند 10 هزار روبل دریافت می کنند.
از ابتدای ماه ژوئیه زنان بارداری که دارای شرایط مالی دشواری هستند، می توانند روی حمایت مادی دولت حساب کنند. اگر این افراد موفق به ثبت نام در ماه های اولیه بارداری (قبل از 12 هفته) شوند، 6،350 روبل دریافت می کنند. خانواده های تک سرپرست دارای فرزند 8 تا 16 سال ماهیانه 5650 روبل کمک هزینه دریافت خواهند کرد.
پتروپولسکی همچنین تصریح کرد: «در حقیقت، یک شرط بسیار مهم دیگر نیز وجود دارد. تنها کسانی می توانند این کمک هزینه ها را دریافت کنند که حتی پس از دریافت آنها به عنوان نیازمند شناخته شوند».

منبع: www.ria.ru

Пожилые переносят вакцинацию от COVID-19 легко и без побочных эффектов

افراد مسن به راحتی و بدون عوارض جانبی واکسن کرونا را تحمل می کنند

افراد مسن بدلیل ویژگی های ایمنی واکسیناسیون ویروس کرونا را به راحتی و بدون عوارض جانبی تحمل می کنند.
یکی از موثرترین راه ها برای کاهش خطرات سیر شدید بیماری واکسینه شدن است. این امر خصوصاً در مورد افراد مسن بسیار صدق می کند، زیرا آنها در معرض بیماری های خطرناکی هستند. در عین حال، امکان واکسیناسیون حتی با بیماری های مزمن وجود دارد البته در صورتی که بیمار در مرحله تشدید بیماری خو نباشد، در اینصورت باید با پزشک معالج مشورت کرد.
ایمنی کامل زودتر از 42-45 روز پس از اولین واکسیناسیون، قبل از ایجاد آنتی بادی، تشکیل می شود، لازم است که تمام اقدامات پیشگیرانه را رعایت کنید: از شرکت در مجامع خود داری کنید، ماسک بزنید، مرتباً دست ها را بشویید و همچنین ضد عفونی کنید.
واکسیناسیون ویروس کرونا در تمام مناطق کشور انجام می شود. در آگوست سال 2020، وزارت بهداشت روسیه اولین داروی پیشگیری کننده جهان را از مرکز تحقیقات الکتروتراپی گامالیا (Гамалея) علیه کووید-19 ثبت کرد که نام آن «اسپوتنیک وی» بود.
همچنین در روسیه واکسن های «اِپی واک کرونا» از مرکز وکتور وابسته به اداره خدمات فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و رفاه انسانی (Роспотребнадзор) و «کووی واک» از مرکز تحقیقات و توسعه ترکیبات ایمونوبیولوژی چوماکوف وابسته به آکادمی علوم روسیه ساخته شده اند. در اوایل ماه می، در مورد ثبت چهارمین واکسن داخلی با نام «اسپوتنیک لایت» (Спутник Лайт) نیز اطلاعاتی داده شد.

منبع: www.ria.ru

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *