انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

بهار 1400، انجمن دوستی ایران و روسیه یکساله شد

به لطف خداوند منّان، تأسیس و فعالیت انجمن دوستی ایران و روسیه با همّت همه اساتید، علاقمندان و فعالین حوزه های فرهنگی ایران و روسیه و نیز لطف همکاران سخت کوش میسر گردید. جای بسی مباهات است که اعلام نمائیم که فعالیت های انجمن دوستی ایران و روسیه را به صورت مرتب و مستمر در یکسال گذشته از زمان تأسیس به انجام رساندیم.
بی گمان، هر انجمنی با هدف و رسالت خاصی بنا می گردد و همان گونه که در بدو تأسیس انجمن ذکر نمودیم، مهم ترین هدف انجمن تحکیم و گسترش روابط دوستانه و برادری بین مردم دو کشور ایران و روسیه و نیز، ترویج و فرهنگ سازی روابط دوستانه در جامعه مدنی، علمی و فرهنگی کشورمان بود که به دلیل ضرورت گسترش و روابط فرهنگی مصمم شدیم با همکاری همه علاقمندان، اقدام به راه اندازی این انجمن نماییم. لازم به توضیح است که انجمن دوستی ایران و روسیه دارای کمیته ها و بخش های متنوع و گوناگونی است که سعی شده در هر قسمت از این انجمن بخشی از نیازها و خواسته های جامعه جهت آشنایی با فرهنگ، هنر، زبان، مشاهیر و … به نحو مقتضی ارائه گردد.
بی شک برای تحقق این امر، کاستی ها و کمبودهای بسیاری وجود داشته و خود صادقانه به آن معترفیم و معتقدیم بالیدن این نهال نوپا، یاری همه صاحب نظران، فعالان و علاقمندان حوزه فرهنگ را می طلبد. به همین دلیل در این ویژه نامه، بار دیگر در سخنی با خوانندگان گرامی، از همه علاقمندان و دوستان دعوت می کنیم که نارسایی ها و کاستی های این انجمن را به حسن نیت بیان نمایند و در راستای هر چه مطلوبتر شدن این انجمن ما را یاری رسانند.
در پایان یک بار دیگر بر خود لازم می دانیم تا از همه بزرگوارنی که در پیمودن راه پر فراز و نشیب انجمن ما را همراهی نمودند به ویژه معاونت محترم مشارکت های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور، سرکار خانم دکتر عابدینی و همکاران محترم ایشان، تقدیر و تشکر ویژه نمائیم.

برای دانلود ویژه نامه یکسالگی انجمن دوستی ایران و روسیه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *