انجمن دوستی ایران و روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به انجمن دوستی ایران و روسیه می باشد. طراحی و پیاده سازی گروه امین رایان

آدرس:تهران خیابان انقلاب
تلفن:02188950000
ایمیل: email@gmail.com

پیشخوان خبرهای مهم فدراسیون روسیه 1400/10/09

توجه: خبرهای مذکور برگرفته از سایت های خبری کشور روسیه می‌باشند.

ПФР в 2022 году расширит меры социальной поддержки россиян

گسترش اقدامات حمايتي صندوق بازنشستگي روسيه در سال 2022!

در سايت صندوق بازنشستگي فدراسيون روسيه گزارش شده كه اين صندوق مبالغی را که به جای سازمان تامین اجتماعی و سازمان كار و اشتغال از سال 2022، براي شهروندان ارائه خواهد کرد، نام برده است.

اين مبالغ بيش از دو ميليون نفر را پوشش مي دهند و در سال 2022 به تقريبا 120 ميليارد روبل مي رسد.

طبق اطلاعات موجود در وب سایت صندوق بازنشستگي، از سال 2022، این صندوق به ویژه از خانواده های دارای فرزند حمایت می کند: پرداخت یکجا برای بارداری و زایمان، پرداخت یکجا برای تولد فرزند، پرداخت كمك هزينه برای فرزندخواندگی، کمک هزینه ماهانه برای مراقبت از کودک تا یک و نیم سالگي.

مزايايي براي خانواده های پرسنل نظامی و مقامات امنیتی فوت شده، کمک های اجتماعی به قربانیان تشعشعات ناشی از حادثه در نیروگاه هسته ای چرنوبیل، انجمن ماياك و… نيز، در نظر گرفته شده است.

پیش از این، صندوق بازنشستگان فدرال روسيه گزارش داده بود که یک سرویس اجتماعی جدید در وب سايت «خدمات دولتی» راه اندازی شده است که به روس ها اين امكان را می دهد، جهت مراقبت از افراد معلول مبالغي را پرداخت كنند.

 منبع: www.ria.ru

Россияне хотят сделать 31 декабря выходным навсегда, показало исследование

تمايل روس ها براي تعطيلي هميشگي 31 دسامبر!

به گزارش سايت یافتن مشاغل پردرآمد سوپر جاب به خبرگزاري ريا نوستي، اکثریت روس ها به نفع «اعلام 31 دسامبر به عنوان یک روز تعطیل رسمی» برای همیشه نظر داده اند. این ایده به صورت فعال در ولگوگراد و کازان حمايت شد.

در پاسخ به این سوال که «در سال 2021، دولت 31 دسامبر را به عنوان روز غیر کاری تصویب کرد. آیا دوست دارید 31 دسامبر برای همیشه روز غیرکاری شود؟»، 81 درصد از افراد پاسخ مثبت دادند.

بر اساس این مطالعه، زنان از ایده ارائه یک روز مرخصی دائمی، بیشتر از مردان (به ترتیب 84 و 79٪) و روس های زیر 34 سال، بیشتر از هموطنان بالای 45 سال خود (85٪ در مقابل 79٪) حمایت می کنند.

به گفته کارشناسان، در میان ساکنان کلانشهرها، ولگوگراد و کازان بيشتر رویای روز تعطیل در سراسر روسيه در 31 دسامبر (به ترتیب 89 و 88٪) را دارند. در کراسنایارسک و یکاترینبورگ متقاضیان كمتري وجود دارد، اما اكثريت قريب به اتفاق با اين امر موافق بودند (73 و 74٪).

در مسکو، 81٪ و در سن پترزبورگ، 83٪ از پاسخ دهندگان به این ابتکار واکنش مثبت نشان دادند.

منبع: www.ria.ru

Названы самые привлекательные направления для новогодних поездок по России

جذاب ترين مناطق روسيه براي سفر در سال نو!

یوری کوزنتسوف، مدیر عامل سوتُچنا.رو، سرویس روسی رزرو آنلاین برای اجاره در تعطیلات، به آژانس پرایم گفت: «در بخش مرکزی و شمال غربی روسیه می توان به مقاصد جالب و ارزانی براي سفر در سال نو اشاره کرد، از جمله: کالوگا، تِور، تولا، ولادیمیر، سوزدال، وولوگدا. قيمت بلیط به اين مكانها می تواند تا 1000 روبل باشد و هزینه اقامت در آپارتمان هم 1،5تا 2 هزار روبل در روز است».

سنت پترزبورگ هم، با وجود تقاضای بالا در تعطیلات، خيلي گران نیست و یک شب اقامت در آن می تواند 3-3،5 هزار روبل هزینه داشته باشد. علاوه بر این، مي توان از شمال پایتخت، با صرف هزينه اندك به سُرتاوالا، ويبورگ، وِليكي نوُگراد و شهرهای دیگر رفت.

استراحتگاه ها نيز گزینه های ارزان و جالبی را ارائه می دهند، براي مثال در کریمه؛ استراحتگاه هاي کرچ، سواستوپل، باخچیسارای و در قلمرو کراسنودار؛ آناپا و يِيسك، و استراحتگاه های كاومينوُد.

همچنین می توان در آلتای و باشکریا از پيستهاي اسكي ارزان قيمت بهره مند شد.

منبع: www.ria.ru

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *